Sponsor Tytularny

Aktualności

powrót

Udany start naszej seniorskiej drużyny w Trzebnicy

31 grudnia członkowie Wroclaw Marathon Team wystartowali w 30. Ulicznym Biegu Sylwestrowym Trzebnica 2014. Zawodnicy mieli do pokonania 10 km.
Najlepszy z naszych biegaczy – Tomasz Sobczyk uplasował się na 13. miejscu z czasem 33:40. Dominika Napieraj (34:39) była druga wśród kobiet, a Dorota Silarska (38:28) dziesiąta. Małgorzata i Mieszko Wiktorscy (1:24:53) zajęli 2. miejsce w kategorii małżeństwa.
W Trzebnicy pobiegli także ambasadorowie wrocławskiego półmaratonu i maratonu. Arkadiusz Gardzielewski zajął 3. miejsce z czasem 31:08. Profesor Jan Chmura (46:37) w swojej kategorii wiekowej M65 był trzeci.
W 30. Ulicznym Biegu Sylwestrowym Trzebnica 2014 uczestniczyło 1511 osób. Zwyciężył Mateusz Demczyszak (30:40). Tuż za nim na mecie zameldował się Emil Dobrowolski (30:49). Najlepsza z pań – Swietlana Kudzielicz z Białorusi uzyskała czas 34:18.

Data publikacji: 2015-01-01 13:58:07