16-6-2018-22:00
Zapisz się !
Nasz profil na facebooku

Organizatorzy

Sponsor Tytularny

Aktualności

powrót

Drodzy biegacze - dziękujemy!

Drodzy Biegacze!

Po raz kolejny pokazaliście nam, że można na Was liczyć! Serdecznie dziękuję, w imieniu całego zespołu 5. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu, za to, że wybraliście właśnie nasz bieg. Tylko i wyłącznie dzięki Wam i Waszemu niesłabnącemu zainteresowaniu pokonywaniem kolejnych kilometrów w Stolicy Dolnego Śląska wiemy, że nasza praca ma sens.

Każdego roku, podczas startu z naszej wyjątkowej bramy kompleksu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu, czujemy na plecach ciarki. To niesamowite uczucie widzieć emocje na Waszych twarzach, słyszeć aplauz kibiców, obserwować jak wrocławski półmaraton "rośnie w oczach" przyciągając Was coraz więcej. W tym roku udało nam się pobić wrocławski rekord frekwencji - po raz kolejny dziękuję!

Finisz na Stadionie Olimpijskim, wśród aplauzu zgromadzonych tam kibiców na pewno dostarczył Wam nieopisaną radość - w końcu pokonywanie kilometrów to przede wszystkim pokonywanie samego siebie, a nagrodą jest właśnie osiągnięcie zamierzonego celu i satysfakcji, zwłaszcza w tak pięknej scenerii.

Mam nadzieję, że po raz kolejny przyjdzie nam wspólnie celebrować osiągnięcie mety nawet wcześniej, niż za rok: 10. września odbędzie się jubileuszowy 35. PKO Wrocław Maraton. Serdecznie zapraszam do wzięcia w nim udziału!

Do zobaczenia we Wrocławiu!


Wojciech Gęstwa

Dyrektor Nocnego Wrocław Półmaratonu

Data publikacji: 2017-06-18 14:44:43Biuro Organizacyjne Wrocław Maratonu
Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
al. Ignacego Jana Paderewskiego 35; 51-612 Wrocław
tel.  +48 71 733 40 60
fax  +48 71 733 40 80
e-mail: biuro@wroclawmaraton.pl

Sponsorzy i Partnerzy

Patronat