Sponsor Tytularny

Lista Aktualności

powrót

ASICS partnerem technicznym 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu i 34. PKO Wrocław Maratonu

Firma ASICS została partnerem technicznym najważniejszych imprez biegowych we Wrocławiu. Japoński producent sprzętu sportowego wspierać będzie 4. PKO NOCNY WROCŁAW PÓŁMARATON oraz 34. PKO WROCŁAW MARATON. Dla polskich biegaczy dwa dni w tegorocznym kalendarzu są szczególnie ważne. Już 18...czytaj więcej

4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton z certyfikatem AIMS

Nasz 4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton ponownie jest certyfikowany przez AIMS.

Z wizytą w Cardiff

W Mistrzostwach Świata w Półmaratonie w walijskim Cardiff wziął udział przyjaciel Wroclaw Marathon Team Antoni Stankiewicz - udało mu się ukończyć bieg w niezłym czasie, mimo ulewy i gradobicia. Razem z Sekretarzem AIMS i pierwszym brytyjskim zwycięzcą londyńskiego Maratonu Hugh Jonesem, pan...czytaj więcej

Wesołych Świąt!

Koniec zgłoszeń! Nadaliśmy już 9000 numerów.

Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że dzisiaj został nadany numer 9000. Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i wpłaty! Nadanie ostatniego z przewidzianych numerów oznacza jednocześnie definitywne wyczerpanie limitu zawodników, którzy wezmą udział w 4. PKO Nocnym Wrocław...czytaj więcej

10 tysięcy chętnych pobiec w 4. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie!

Zainteresowanie udziałem w naszym 4. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie jest ogromne, dobiliśmy już do 10 tysięcy zgłoszeń! Bardzo nas cieszy coraz większa popularność nocnego biegu ulicami Wrocławia. Pamiętajmy, że jednak możemy nadać tylko 9 tysięcy numerów startowych. Oznacza to, że około...czytaj więcej