Organizatorzy

Sponsor Tytularny

Program imprez towarzyszących

powrót


SPORT EXPO jest imprezą towarzyszącą, organizowaną przy 6. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie. Na SPORT EXPO wystawcy będą prezentowali odzież i obuwie sportowe, suplementy diety, odżywki a także różne akcesoria sportowe. Swoje stoiska będą również mieli przedstawiciele zaprzyjaźnionych biegów i imprez sportowych oraz wydawnictwa związane z promowaniem biegania czy zdrowego odżywiania.
TERMIN:
15 czerwca w godzinach 14.00 – 22.00
16 czerwca w godzinach 9.00 – 22.00
MIEJSCE:
Sekretariat Półmaratonu
 
PANEL DYSKUSYJNY odbędzie się w dniu 16 czerwca 2018, od godziny 19.00 do 20.00, Redakcja Runner’s World zaprasza na PANEL DYSKUSYJNY, który odbędzie się na Trybunie Głównej Stadionu Olimpijskiego. Dyskusję moderować będą eksperci biegania współpracujący z Redakcją.

SOFIA ENNAOUI - czołowa polska biegaczka na średnich dystansach
HENRYK SZOST - najlepszy polski maratończyk, rekordzista Polski 2:07:39
Sobota, 16 czerwca 2018 r., godzina 19.00, Trybuna Zachodnia Stadionu Olimpijskiego.
Ciekawe tematy, dobra atmosfera i cenne nagrody gwarantowane!


PKO Wieczorny Bieg Rodziny im. Jerzego Witkowskiego odbędzie się w dniu 16 czerwca 2018 r., to propozycja zarówno dla mieszkańców Wrocławia jak i gości, którzy przybędą do Stolicy Dolnego Śląska, aby kibicować maratończykom. W tym roku, limit uczestników ustalono na 700 osób! W pakiecie m.in.: koszulka techniczna 4F. Amatorzy biegania, o godz. 20.00, będą mieli do pokonania dystans mili olimpijskiej, czyli ok. 1609 m.  Po ukończeniu biegu każdy otrzyma na mecie pamiątkowy medal!
Więcej informacji o biegu na stronie: pol.wroclawmaraton.pl – zakładka PKO Wieczorny Bieg Rodzinny.
 
Muzyczne punkty z nagłośnieniem, w których odtwarzana będzie muzyka w stylistyce disco lat 70, 80 i 90, w dniu 16 czerwca 2018, w godzinach 22.00 – 1.00. Lokalizacja punktów:
·  Pizzeria Nel Parco
·  Most Grunwaldzki od strony placu Grunwaldzkiego
·  Dworzec Główny (Silver Tower)
·  Teatr Muzyczny Capitol
·  Pl. Jana Pawła II
·  Uniwersytet Wrocławski – Instytut Filologii Polskiej
·  Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego
·  Muzeum Narodowe

Ruch mamy w genach – pokaz laserowy na trasie 6. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu

Trasa 6. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu po raz kolejny biegnie wzdłuż Osi Grunwaldzkiej – podobnie jak w poprzednim roku Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu rozświetli ją pokazem laserów.

W 2017 roku był to jeden z najbardziej charakterystycznych momentów biegu, a na pewno najbardziej rozświetlony punkt na trasie, dlatego pokazu laserów nie zabraknie i tym razem.
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu – w tym roku wspólnie z Uniwersytetem Medycznym – ponownie zaplanował laserowe iluminacje z elementami wideomapingu na budynkach uczelni i ścianach z dymu przy placu Grunwaldzkim 24A. Pokaz odtwarzany przez cały czas trwania biegu i widoczny również podczas końcowej fazy wyścigu, która wiedzie obok gmachu głównego uczelni przy ul. Norwida, stworzony został specjalnie na 6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Pod hasłem „Ruch mamy w genach” zobaczymy więc tematyczne wizualizacje, a to wszystkie oczywiście w rytmie disco.

Kibice dopingujący biegaczy będą mieli też okazję sami zmierzyć się w sportowej – choć nieco mniej wymagającej – rywalizacji. Przed budynkiem uczelni staną ergometry wioślarskie, na których będzie  można sprawdzić swoją kondycję przed wypłynięciem na szerokie wody.
Będzie imponująco – spotkajmy się pod Przyrodniczym. Ubiegłoroczny pokaz poniżej

 Biuro Organizacyjne Wrocław Maratonu
Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
al. Ignacego Jana Paderewskiego 35; 51-612 Wrocław
tel.  +48 71 733 40 60
fax  +48 71 733 40 80
e-mail: biuro@wroclawmaraton.pl

Sponsorzy i Partnerzy

Patronat