Akcja "Biegnę dla Agnieszki i Kacperka"

7. PKO Nocnemu Wrocław Półmaratonowi będzie towarzyszyć akcja „biegnę dla…”. Możemy pomóc 16-miesięcznemu Kacperkowi, który urodził się z wadą wrodzoną lewej rączki oraz 28-letniej Agnieszce, która cierpi m.in. na dysplazję włóknistą.

– Choroba, z którą się zmagam wymaga ode mnie codziennej walki, ale nie poddaję się! Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w akcji „biegnę dla Agnieszki oraz Kacperka” i z góry dziękuję za okazaną pomoc – mówi Agnieszka Kudyra.

Aby pomóc, wystarczy przed startem przypiąć do koszulki kartkę z napisem „biegnę dla Agnieszki i Kacperka” i ukończyć bieg. Dzięki zaangażowaniu zawodników, Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże środki na leczenie Agnieszki i Kacperka.

Do akcji charytatywnej mogą dołączyć uczestnicy wszystkich zawodów organizowanych w ramach 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu. Kartki-identyfikatory akcji będzie można odbierać w Biurze Zawodów na Stadionie Olimpijskim, u przedstawicieli PKO Banku Polskiego, w sobotę w godzinach 10:00 - 18:00

pko biegajmyrazem dla agnieszki kacperka rgb a5 01


Jakich informacji szukasz?

PKO Wieczorny

Bieg Rodzinny

Dla mediów

 

Trwa proces przyznawania akredytacji na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Uprawniają one do poruszania się w strefie mediów podczas imprezy, która odbędzie się 15. czerwca 2019 r.

Dla mediów

Pytania i odpowiedzi