Aukcja numeru startowego 1. Prezydenta Wrocławia na 9. Nocny Wrocław Półmaraton!

Po raz kolejny Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk przekazuje na aukcję charytatywną swój numer startowy jednego z największych biegów ulicznych w Polsce - Nocnego Wrocław Półmaratonu. Przy siódmej edycji biegu pakiet z numerem 1. znalazł nabywcę, który w zamian wspomógł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy kwotą aż 11 100 zł! Jak będzie podczas najbliższej edycji WOŚP?

 

Zwycięzca aukcji znajdzie się wśród elity zawodników w jednym z najszybciej sprzedających się półmaratonów w kraju. W poprzednim roku, to właśnie wrocławska impreza była największą spośród wszystkich półmaratonów w Polsce. Aż 10 tys. osób kupiło pakiet startowy, z czego ponad 7 tys. wzięło udział w rywalizacji.

 

Nocny Wrocław Półmaraton to wyjątkowe wydarzenie w skali całej Europy. Zawodnicy startują o godz. 22:00 i po zmroku przemierzają ulice miasta stu mostów. Trasa mieni się od iluminacji i wyjątkowych opraw, przygotowanych specjalnie na potrzeby wydarzenia. Wspaniałego anturażu dodają kibice zgromadzeni na trasie biegu i na Stadionie Olimpijskim, gdzie znajduje się start i meta imprezy.

 

Zwycięzca licytacji nie tylko otrzyma unikalny numer 1. wraz najbogatszym pakietem startowym, ale będzie miał również okazję, by wraz gospodarzem miasta - Prezydentem Wrocławia Jackiem Sutrykiem, dokonać otwarcia biegu podczas oficjalnej ceremonii.

Poza uczestnictwem w ceremonii otwarcia i numerem 1., zwycięzca licytacji otrzyma najbogatszy pakiet startowy 9. Nocnego Wrocław Półmaratonu. W jego skład - poza regulaminem z mapą trasy, torbą okolicznościową biegu wraz z gadżetami od partnerów, ubezpieczeniem NNW, wodą i napojami odżywczymi na trasie, ciepłym posiłkiem na mecie wchodzi także oficjalna koszulka biegu i duży ręcznik z mikrofibry.


Jakich informacji szukasz?

Dla mediów

 

Trwa proces przyznawania akredytacji na 9. Nocny Wrocław Półmaraton. Uprawniają one do poruszania się w strefie mediów podczas imprezy, która odbędzie się 17 czerwca 2023 r.

Wnioski akredytacyjne prosimy przesyłać na adres:  

Wniosek powinien zawierać następujące informacje:
Imię i Nazwisko,
Email,
Telefon,
Nazwę redakcji.

OGÓLNE INFORMACJE

 


 

Dla mediów

                                             Sport EXPO
 
 
 
 
 
 

REGULAMIN SPORT EXPO

 

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  

KONTAKT:   

Sport EXPO

Pytania i odpowiedzi