Drodzy biegacze - dziękujemy! Kilka słów od dyrektora Wojciecha Gęstwy

Drodzy biegacze!

news1Po raz kolejny, razem z całą ekipą organizatorów, służb porządkowych, wolontariuszy i wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie 6. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu nisko kłaniamy się Wam w wyrazie podziękowania! To właśnie dla Was przez cały rok od poprzedniej edycji wrocławskiego biegu, ciężko pracowaliśmy, by umożliwić pokonanie 21 097,5 metra ulicami Miasta Spotkań. Razem z Wami przeszliśmy do historii bijąc kolejny rekord frekwencji – w trasę wyruszyły bowiem dokładnie 10832 osoby…

Za każdym razem, kiedy rzesza biegaczy przemierza Wrocław podczas półmaratonu, w naszych sercach pojawia się niezwykła i niespotykana mieszanka emocji: radość, satysfakcja, pasja i poczucie odpowiedzialności. To Wy jesteście najważniejszym elementem skomplikowanej układanki, której efektem końcowym jest prawie 11 000 uśmiechniętych, choć zmęczonych, twarzy na finiszu na Stadionie Olimpijskim.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za możliwość przeżycia wspaniałych chwil. Do zobaczenia już niedługo, we wrześniu – 9. września czekamy na Was na starcie 36. PKO Wrocław Maratonu!

 

Z wyrazami szacunku

Wojciech Gęstwa

Dyrektor  6. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu

Jakich informacji szukasz?

Dla zawodników


 

Dla zawodników

Dla mieszkańców


 

Dla mieszkańców

Zmiany w komunikacji


 

Zmiany w komunikacji

ZAPISZ SIĘ!

PKO Wieczorny Bieg Rodzinny


 

PKO Wieczorny

Bieg Rodzinny

Dla mediów

 

Dla mediów

Pytania i odpowiedzi