Drodzy biegacze!

Drodzy biegacze!


Serdecznie dziękuję za Wasz udział w 7. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie! Co roku, pisząc do Was te słowa prosto z serca i niejednokrotnie ze łzami wzruszenia, myślę: "to, co udało nam się wspólnie zrobić jest nie do powtórzenia..." Przy każdym kolejnym biegu okazuje się, że miałem rację: każda kolejna edycja jest bowiem lepsza od poprzedniej! Ogromna w tym zasługa Was - biegaczy. Praktycznie co roku daje się słyszeć głosy, ze o wyjątkowości wrocławskiego półmaratonu najlepiej świadczy jego niepowtarzalna atmosfer - a to przecież Wy ją tworzycie!


Dziękuję Wam także za to, że nie daliście się pogodzie. Aura to jedyny element imprezy, na który nie mamy najmniejszego wpływu. Tym razem, mimo intensywnych opadów, do mety dotarło sporo ponad 10 i pół tysiąca osób! Z ogromną satysfakcją i radością oglądałem Wasze twarze, szeroko uśmiechnięte, choć tak zmęczone i spoglądające na zabłocone buty... Pokazaliście wspaniały hart ducha!


Należą się Wam, biegaczom, ogromne ukłony! Swoje podziękowania składam także kibicom i wszystkim pracownikom Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław, wolontariuszom oraz zaangażowanym w organizację 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu. 


Do zobaczenia już we wrześniu, na starcie 37. PKO Wrocław Maratonu!

Jakich informacji szukasz?

PKO Wieczorny

Bieg Rodzinny

Dla mediów

 

Trwa proces przyznawania akredytacji na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Uprawniają one do poruszania się w strefie mediów podczas imprezy, która odbędzie się 15. czerwca 2019 r.

Dla mediów

Pytania i odpowiedzi