Koszulka 9. Nocnego Wrocław Półmaratonu

Poznajcie gwiazdę czerwcowej nocy! Oto projekt oficjalnej koszulki 9. Nocnego Wrocław Półmaratonu. Wersja damska i męska będzie różnić się od siebie nie tylko krojem, ale także centralnym elementem graficznym.


Czy można sobie wyobrazić lepszy anturaż biegowy, niż piękny Wrocław nocą? To właśnie nocna oprawa i najważniejsze budowle stolicy Dolnego Śląska znajdą się na froncie koszulki półmaratonu. W jej centralnej części zaświeci księżyc w pełni, na którego
tle - w zależności od męskiej lub damskiej wersji, umieszczona została biegaczka lub biegacz. Powyżej możemy znaleźć logotyp imprezy.


Z drugiej strony koszulki widnieje motyw z numerem “dziewięć”. W liczbie dumnie prezentuje się księżyc, a po jej lewej stronie - podobnie jak z przodu, widnieje panorama nocnego Wrocławia. Całość otaczają gwiazdy i niebieska poświata oddzielająca elementy motywu od czarnego koloru koszulki. Pod kołnierzem widoczne jest logo organizatora imprezy, Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław, a poniżej, w prawym rogu nazwa wydarzenia w identyfikacji znanej z plakatu Nocnego Półmaratonu.Jakich informacji szukasz?

Dla zawodników


 

Dla zawodników

ZAPISZ SIĘ!