Półmaratońskie koszulki

Koszulka techniczna na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton


Festiwal Wolności:

2019 rok jest dla Polski i Wrocławia rokiem szczególnym. Świętujemy trzydziestą rocznicę wyborów 4 czerwca 1989 roku – wielkiego zrywu solidarności i wolności. Dwadzieścia lat temu Polska została przyjęta do NATO, piętnaście lat temu – wstąpiła do Unii Europejskiej.

We Wrocławiu szczególnie żywa jest idea Dnia Wolności oraz Festiwalu Wolności – to tu 11 lat temu zapoczątkowaliśmy wspólne świętowanie podczas wielkiej kulinarnej biesiady na wrocławskim rynku – Europę na widelcu. Idee demokracji, tolerancji, otwartości były, są i będą dla nas ważne. Dlatego uczestnicy tegorocznego, 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaraton – których pobiegnie w tym roku rekordowa liczba 13 tysięcy! – znajdą na koszulkach zawodów logo Festiwalu Wolności. Chcemy, by ten festiwal przekraczał granice miast i krajów. Dzięki biegaczom wrocławskiego półmaratonu z pewnością nam się to uda.

koszulka pmaraton


Jakich informacji szukasz?

PKO Wieczorny

Bieg Rodzinny

Dla mediów

 

Trwa proces przyznawania akredytacji na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Uprawniają one do poruszania się w strefie mediów podczas imprezy, która odbędzie się 15. czerwca 2019 r.

Dla mediów

Pytania i odpowiedzi