Startuje sprzedaż puli zwrotów numerów startowych!

852 pakiety startowe 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu – tyle znajdzie się w ponownej dystrybucji już jutro, w środę 22.05.2019 r. Wszyscy „spóźnialscy”, którzy nie zapewnili sobie startu w biegu ulicami Stolicy Dolnego Śląska mają dzięki temu ostatnią szansę na zdobycie numeru startowego. Przypomnijmy – 13 000 pakietów znalazło swoich nabywców w ciągu zaledwie kilkunastu dni już w styczniu tego roku! Numery, które zostaną ponownie udostępnione biegaczom, to te które zostały zwrócone przez osoby, które zrezygnowały ze startu w 7. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie.
- Już rok temu wprowadziliśmy procedurę ponownej dystrybucji zwróconych pakietów – mówi Wojciech Gęstwa, Dyrektor Wrocław Maratonu. Wcześniej umożliwialiśmy przepisywanie pakietów pomiędzy biegaczami, co powodowało odsprzedaż pakietów, w tym niejednokrotnie dokonywanie oszustw. Zamiast tego, numery startowe wracają do nas, a my ponownie wystawiamy je na sprzedaż. Unikamy nadużyć, a spóźnionym biegaczom dajemy szansę na start w najbardziej oczekiwanym biegu roku – dodaje Gęstwa.
Sprzedaż pakietów będzie odbywała się tą samą drogą, co dystrybucja pierwotnej puli pakietów. Na stronie www.pol.wroclawmaraton.pl znajdzie się zarówno regulamin ponownych zapisów, jak i link, dzięki któremu będzie można nabyć pakiet startowy 7. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu. Zapisy ruszają w środę o 12:00.

 

REGULAMIN DODATKOWEJ PULI ZWROTÓW

LINK DO ZGŁOSZEŃ 

 

zwro

 

Jakich informacji szukasz?

PKO Wieczorny

Bieg Rodzinny

Dla mediów

 

Trwa proces przyznawania akredytacji na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Uprawniają one do poruszania się w strefie mediów podczas imprezy, która odbędzie się 15. czerwca 2019 r.

Dla mediów

Pytania i odpowiedzi