Tysiąc dodatkowych pakietów startowych!

9. Nocny Wrocław Półmaraton cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Osiem tysięcy pakietów startowych zostało sprzedanych trzy miesiące przed rozpoczęciem imprezy. Ze względu na dużą liczbę zainteresowanych, którzy nie zdążyli zapisać się na bieg organizator zdecydował o zwiększeniu limitu miejsc do dziewięciu tysięcy.


Nocny Wrocław Półmaraton to wyjątkowe wydarzenie w skali całej Europy. Zawodnicy startują o godz. 22:00 i po zmroku przemierzają ulice miasta stu mostów. Trasa mieni się od iluminacji i wyjątkowych opraw, przygotowanych specjalnie na potrzeby imprezy. Wspaniałego anturażu dodają kibice zgromadzeni na trasie biegu i na Stadionie Olimpijskim, gdzie znajduje się start i meta imprezy. W tym roku na ulice Wrocławia wybiegnie ponad osiem tysięcy biegaczy. To nie wszyscy, którzy zgłaszają chęć wzięcia udziału w wydarzeniu.


Wielkie zainteresowanie


Do zapełnienia jednej czwartej miejsc na liście startowej potrzeba było zaledwie dwunastu godzin. Miłośnicy biegania chętnie zapisywali się na dziewiątą edycję Nocnego Wrocław Półmaratonu. W tym roku, biuro organizatora ustaliło limit uczestników na osiem tysięcy. Sprzedaż została zamknięta na trzy miesiące przed dniem startowym.


Dodatkowy tysiąc pakietów startowych


Ze względu na duże zainteresowanie, organizator zdecydował o zwiększeniu limitu o kolejny tysiąc miejsc. Sprzedaż zostanie ponownie otwarta 31 marca (piątek) o godz. 17:30.
Zapisu można dokonać tutaj - wroc.city/ZapisyNWP2023. Warto wspomnieć, że wraz ze wznowieniem rejestracji można również samodzielnie dokonywać cesji.


Jakich informacji szukasz?

Dla mediów

 

Trwa proces przyznawania akredytacji na 9. Nocny Wrocław Półmaraton. Uprawniają one do poruszania się w strefie mediów podczas imprezy, która odbędzie się 17 czerwca 2023 r.

Wnioski akredytacyjne prosimy przesyłać na adres:  

Wniosek powinien zawierać następujące informacje:
Imię i Nazwisko,
Email,
Telefon,
Nazwę redakcji.

OGÓLNE INFORMACJE

 


 

Dla mediów

                                             Sport EXPO
 
 
 
 
 
 

REGULAMIN SPORT EXPO

 

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  

KONTAKT:   

Sport EXPO

Pytania i odpowiedzi