WROsound dla biegaczy!

Drogi zawodniku!
Cieszymy się, że pobiegniesz razem z nami w 7. PKO Nocny Wrocław Półmaratonie. Jak pewnie wiesz Wrocław to miasto pełne różnych wydarzeń dlatego we współpracy ze Strefą Kultury Wrocław przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich współtowarzyszy ofertę specjalną udziału w festiwalu WROsound (14-15.06.2019 r.)
Specjalnie dla uczestników Półmaratonu przygotowaliśmy pulę biletów w promocyjnej cenie 99 zł na każdy dzień. Skorzystaj z poniższego kodu rabatowego i dołącz do nas na placu Społecznym zanim staniesz na starcie.
WROsound - przeżywający swoją drugą młodość, wrocławski festiwal miejski organizowany przez Strefę Kultury Wrocław. W tym roku głównymi gwiazdami są czarujący mieszaniną soulu i folka Michael Kiwanuka, jeden z najlepszych polskich rapowych artystów Sokół oraz jego goście: Pono, Marysia Starosta i Hewra. Na scenie pojawi się również sensacja ukraińskiej sceny muzycznej – electro-folkowa ONUKA, dynamiczny hip-hopowy duet ze Stanów – Smif-N-Wessun oraz Alfa Mist, eksperymentujący z jazzem, soulem i alternatywnym rapem. Zobaczyć będzimy mogli producenta wysmakowanej elektroniki SOHNA, Jamesa Holdena oraz Króla, jednego z najbardziej utalentowanych polskich muzyków i tekściarzy młodego pokolenia.
LINK DO BILETÓW 
Kod rabatowy: NocnyMaraton
(zniżka naliczana jest po wpisaniu kodu w polu „promocja specjalna”)
Kod uprawnia do zniżki przy zakupie biletu na I, II dzień oraz karnet. Kod upoważnia do zakupu maksymalnie 8 szt. biletów

Do zobaczenia!
Organizatorzy WROsound 2019

wrosound 2019 orange

 

Jakich informacji szukasz?

PKO Wieczorny

Bieg Rodzinny

Dla mediów

 

Trwa proces przyznawania akredytacji na 7. PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Uprawniają one do poruszania się w strefie mediów podczas imprezy, która odbędzie się 15. czerwca 2019 r.

Dla mediów

Pytania i odpowiedzi