Zapisz się na Wieczorny Bieg Rodzinny!

Aby tradycji stało się zadość, główną imprezą towarzyszącą 9. Nocnemu Wrocław Półmaratonowi będzie Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego. Zapisy trwają do 15 czerwca.


Młodsi i mniej doświadczeni biegacze również mogą poczuć atmosferę wieczornego, wrocławskiego biegania. 17 czerwca o godz. 18:00 - kilka chwil przed startem nocnego półmaratonu, odbędzie się Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego. Zawodnicy zmierzą się z dystansem około 1100 metrów i pobiegną wokół Stadionu Olimpijskiego.


Świetna zabawa dla całej rodziny!


Uczestnicy na pokonanie trasy mają aż 30 minut. To wystarczająco długo, by każdy - bez względu na swój wiek i sportową formę, mógł wziąć udział w wydarzeniu. Podczas biegu nie będzie dokonywany pomiar czasu. Zawodnicy nie będą również klasyfikowani, ale każdy z nich otrzyma pamiątkowy medal.


Zapisy


Rejestracji na Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego będzie można dokonać  do 15 czerwca (lub wyczerpania limitu miejsc). Opłata za pakiet startowy dla jednego uczestnika wynosi 20,00 zł. W tym roku, na starcie będzie mogło stanąć 500 zawodników. Link do zapisów: https://bit.ly/3ObeSeH 
Jakich informacji szukasz?

Dla mediów

 

Trwa proces przyznawania akredytacji na 9. Nocny Wrocław Półmaraton. Uprawniają one do poruszania się w strefie mediów podczas imprezy, która odbędzie się 17 czerwca 2023 r.

Wnioski akredytacyjne prosimy przesyłać na adres:  

Wniosek powinien zawierać następujące informacje:
Imię i Nazwisko,
Email,
Telefon,
Nazwę redakcji.

OGÓLNE INFORMACJE

 


 

Dla mediów

                                             Sport EXPO
 
 
 
 
 
 

REGULAMIN SPORT EXPO

 

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  

KONTAKT:   

Sport EXPO

Pytania i odpowiedzi