PKO Wieczorny Bieg Rodzinny to doskonała okazja, by "zarazić" swoich bliskich pasją biegową! Impreza towarzysząca 8. PKO Nocnemu Wrocław Półmaratonowi to propozycja zarówno dla mieszkańców Wrocławia jak i rodzin, które przybyły do Stolicy Dolnego Śląska razem ze swoimi najbliższymi – maratończykami. W 8. PKO Wieczornym Biegu Rodzinnym im. Jerzego Witkowskiego nie będzie dokonywany pomiar czasu i nie będą prowadzone klasyfikacje.


Start i Meta 18 czerwca 2022 r. o godz. 19:00 - tor żużlowy Stadionu Olimpijskiego (w miejscu startu i mety 8. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu)
Dystans: 1,4 km.


Weryfikacja zawodników odbywać się będzie w terminie: 17 czerwca 2022 r. w godzinach 9.00 – 22.00, 18 czerwca 2022 r. w godzinach: 9.00 – 18.00

 trasa biegu rodzinnego kierunki

 

 

 

 


Opłata symboliczna za jednego uczestnika - 30 zł. W ramach opłaty za pakiet startowy uczestnik otrzymuje podczas weryfikacji w Sekretariacie Biegu
koszulkę i numer startowy, a bezpośrednio po ukończeniu biegu, w miejscu mety, wręczany będzie medal pamiątkowy.

 

Zapisy wyłącznie drogą internetową:
www.pol.wroclawmaraton.pl - zakładka "PKO Wieczorny Bieg Rodzinny" lub TUTAJ
Warunkiem udziału jest zgłoszenie się do biegu w dniach od 19 maja do 16 czerwca 2022 roku. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania limitu 700 miejsc! Prosimy nie zwlekać z zapisami!

 

Odbioru pakietu za inną osobę można dokonać tylko za okazaniem kodu QR. 

 

 

 

Jakich informacji szukasz?

Dla zawodników


 

Dla zawodników

ZAPISZ SIĘ!